HAKKıNDA

Jiangsu Sanjo ntntelligent Technology Co., Ltd., Langtze River Delta içinde güzel bir şehir olan 2014 une, 2014 yılında kurulmuştur. Up şu ana kadar 138 138 138 milyon kayıtlı bir sermayeye, yaklaşık 500 çalışana ve 160 bin metrekarenin üzerinde bir öncülüğe sahibiz. Yerken satışlar, hedef çıktıya ulaşıldığında 2,5 milyarı aşacaktır. At an biz RV kapı, pencere, koltuk, buzdolabı, tuvalet, vb üretiminde uzmanlaşmış. In ek olarak, helikopter için Pglaglacam, yeni enerji araç ve lüks bina, gaz dikme, amortisör, hassas kalıp da üretilmektedir. 2020 ur kendine ait marka 2020 yılında onaylandı, bu da Sanjo'nun RV endüstrisindeki küresel arenada durduğunu gösteren bir dönüm noktası.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Cyerel topluluk ile bağlantıyı kaybetmek

In şirketimin hızlı gelişimi, yerel topluluk her yönüyle destekleniyor. On diğer taraf da topluluğa katkıda bulunuyoruz. Both taraflar, insan kaynaklarının yetiştirilmesi, çevre koruma, sürdürülebilir gelişmelere ulaşmak için yerel ekonominin güçlendirilmesi gibi uzun vadeli bir işbirliğinden oldukça memnunlar. My şirketi her zaman toplulukta köklenecek, topluluğa hizmet edecek ve topluluk ile eşzamanlı olarak ilerleyecektir.


Key Reatures of RV oioilet

1. Sanitation ve sızdırmazlık. To Rtoilet tuvalet ve atık sistemini mümkün olduğunca hijyenik ve temiz tutun, iyi hijyen ve muhafaza sağlayan bir tuvalet arayın. Ykolayca ve yeterli bir şekilde yıkar mı, nasıl kızardığını düşünmek isteyeceksiniz ve valfleri ve bağlantıları kontrol etmek önemlidir. Rtoilet toilet letin These özellikleri, atıkların sızmasına veya sızmasına izin vermeyen dayanıklı, sızdırmaz malzemelerle sıkıca kapatılmalıdır. These detayları kokuları ve güvensiz bakterilerin yayılmasını önlemeye yardımcı olacaktır.


RV screen lyscreen Door Types

The hava ısınıyor ve bazı sivrisinekler ve küçük uçan böcekler tekrar odaya uçmaya başladı. Bu istenmeyen küçük adamları engellemek için In siparişi, evin Rscreen Flyscreen Door perdesini seçmesi gerekiyor. Kristal RV screen lyscreen Door perdeler, plastik kapı perdeleri, cam kapı perdeleri her türlü Faced... It gerçekten göz kamaştırıcı, ama fiyat farklı, kalite farklı ve görsel efektler farklı, nasıl seçilir?


Wholesale table ortable oioilet ürünleri

Wholesale table ortable Toilet ürünlerinin herhangi bir drenaj veya su besleme sistemine bağlanmasına gerek yoktur ve tasarım prensipleri bir kaset toilet lesine benzer. Wholesale Portable Toilet ürünleri ağırlıklı olarak iki bölümden oluşmaktadır, üst kısım temiz su deposu ve çıkarılabilir koltuk minderi ve tuvalet kapağı ile tuvalet; alt kısım atık su tankıdır.


Portable Toilet Fveya satış

Pince Portable oioilet Fveya satış hareket ettirilebilir ve yapılabilir, duş alırken Rtoilet tuvalet alanı çok daha büyüktür. If sabit bir kaset tuvalet kullanıyorsunuz, RV tuvaletindeki alan çocuğu yıkamak için çok küçük ve tuvaleti boşaltmak için çok zahmetli değil. Tayrıca, portatif tuvalet Fveya arabada satışın üst ve alt kısımlarını ayırmak çok zahmetli olduğunu söyleyen insanlar da var, bu yüzden bu portatif tuvalete uyum sağlayıp bir kaset tuvalet seçemezler.


Satışta Portable oioilet

Satışlarda hangi ortable table ortable Toilet satın alınır, gerçek kullanım detaylarından, öncelikle, dönen kanalizasyon çıkışı taraftan daha uygundur ve yan her zaman vidanın sağlam olmadığını hissedecektir; İkinci, satışta Portable oioilet iç ve dış basınca sahip olup olmadığını kontrol etmektir. Balanced egzoz düğmesi, yaz aylarında veya yüksek irtifalarda sıcaklık yükseldiğinde kullanıma dikkat edin, bu da bir kaset tuvalet kullanırken dikkat edilmelidir;


Japan tarzı hatch hatch hatch

We açık/kapalı depolama Japan tarzı Revery hatch of Reating her gün, sadece yemek gibi. However, Japan style Rhatch kapağının farklı Rbrands markalarına göre biraz farklı kurulum yöntemlerine sahip olacağını fark ettiniz mi?


Portable Toilet Manufacturers çin Electric rush rush oioilet tanıtmak

1. Electric kırma tuvalet. Portable Toilet Manufacturers china, bazı Rusers kullanıcılarının büyük römorklar kullandığını, büyük siyah su tankları (150-200 litre) kullandığını ve elektrikli kırma toilets kullandığını ve siyah suyun doğrudan boşaltıldığını söylüyor. Portable Toilet Manufacturers china, kokuyu geri gelmesini tamamen engellemek için aile tuvalet batırılmış tuzak (tuzak) tasarımını kullanabileceğinizi söyler.


daha fazla göster