O NÁS

Jiangsu sanjo inteligentné technológie co, ltd bola založená v júni, 2014, ktorý sa nachádza v liyang, krásne mesto vnútri delta rieky yangtze. Doteraz sme mali registrovaný kapitál rmb 138 miliónov, okolo 500 zamestnancov a predpoklad viac ako 160 tisíc metrov štvorcových, v rámci ktorého stavebná plocha je 148 800 metrov štvorcových s ročnou kapacitou 100 tisíc jednotiek rôznych výrobkov. Ročný predaj prekoná rmb 2,5 miliardy pri dosiahnutí cieľovej produkcie. V súčasnosti sa špecializujeme na výrobu rv dverí, okna, sedadla, chladničky, wc atď. okrem toho sa vyrábajú aj pmma zasklenie pre vrtuľník, nové energetické vozidlo a špičkové budovy, plynová podstavka, tlmič, presné plesne. Naša vlastná značka bola schválená v roku 2020, čo je medzník odhaľuje, že sanjo stál na globálnej aréne v rv priemysle.

vidieť viac

Správy

Úzke spojenie s miestnou komunitou

V rýchlom rozvoji mojej spoločnosti, miestna komunita podporovala zo všetkých aspektov. Na druhej strane sme prispievali aj do komunity. Obe strany sú veľmi potešené takou dlhodobou spoluprácou, ako je pestovanie ľudských zdrojov, ochrana životného prostredia, podpora miestnej ekonomiky na dosiahnutie trvalo udržateľného vývoja. Moja spoločnosť bude vždy zakorenená v komunite, slúži komunite a synchrónne postupovať s komunitou.

2022-04-21 vidieť viac

Kľúčové vlastnosti rv wc

1. hygiena a tesnenie. Ak chcete udržiavať záchod rv a jeho odpadový systém čo najhygienickejšie a čistejšie, pozrite sa na wc, ktorá poskytuje dobrú hygienu a obmedzenie. Budete chcieť zvážiť, ako to vypláchne, či to prepláchne ľahko a adekvátne, a je dôležité skontrolovať ventily a prípojky. Tieto vlastnosti toalety rv by mali byť tesne uzavreté odolnými materiálmi odolnými proti úniku, ktoré neumožňujú, aby odpady unikli alebo prechádzali. Tieto detaily pomôžu zabrániť šíreniu pachov a nebezpečných baktérií.

2022-11-21 vidieť viac

Uznanie od našich klientov

Yutong group patrí medzi najväčších výrobcov autobusov na celom svete, ktorých rekreačné vozidlá zaberajú aj slušné trhové podiely v číne. V posledných niekoľkých rokoch sa moja spoločnosť snažila slúžiť skupine, nielen investovať veľa do vývoja produktov podľa požiadaviek klienta, ale aj spolupracovať na zvýšenie efektívnosti prevádzky. Naše úsilie je teraz uznané, kvalitné ocenenie od skupiny je udelené mojej spoločnosti znova.

2022-06-15 vidieť viac

Typy rv flyscreen dvere

Počasie sa tepleje, a niektoré komáry a malé lietajúce hmyz začali opäť lietať do miestnosti. S cieľom zablokovať tieto nevítané chlapci, domov potrebuje zvoliť rv flyscreen závesu dverí. Čelí všetkým druhom kryštálových rv flyscreen záclony dverí, plastové záclony dverí, sklenené záclony dverí... Je to naozaj oslňujúce, ale cena je iná, kvalita je iná, a vizuálne efekty sú rôzne, ako si vybrať?

2022-10-31 vidieť viac

Veľkoobchod prenosné toaletné výrobky

Veľkoobchodné prenosné toaletné výrobky nemusia byť pripojené k žiadnemu kanalizačnému alebo vodovodnému systému a ich konštrukčný princíp je podobný ako u kazetového wc. Veľkoobchodné prenosné toaletné výrobky sa skladajú hlavne z dvoch častí, hornou časťou je nádrž na čistú vodu a wc s odnímateľným sedadlom a toaletným krytom; dolnou časťou je nádrž na odpadovú vodu.

2023-01-16 vidieť viac

Prenosné wc na predaj

Vzhľadom k tomu, prenosné toalety na predaj je možné presunúť a vykonávať, rv toaletný priestor je oveľa väčší, keď sa sprchuje. Ak používate pevnú kazetovú toaletu, priestor v rv wc je príliš malý na kúpanie dieťaťa a nie je príliš ťažko vyprázdniť toaletu. Existujú aj ľudia, ktorí hovoria, že je príliš ťažko oddeliť hornú a dolnú časť prenosného wc na predaj v aute, takže sa nemôžu prispôsobiť tejto prenosnej toalety a vybrať kazetové toalety.

2022-12-19 vidieť viac

Prenosné wc na predaj

Bez ohľadu na to, ktorý rv prenosný záchod na predaj je zakúpený, z aktuálnych detailov použitia, po prvé, rotujúce odpadové vody zásuvky je pohodlnejšie ako strana, a strana bude vždy cítiť, že skrutka nie je pevná; druhým je skontrolovať, či prenosný wc na predaj má vnútorný a vonkajší tlak. Vyvážené výfukové tlačidlo, venovať pozornosť používaniu, keď teplota stúpa v lete alebo vo vysokých výškach, ktoré by mali byť tiež venované pozornosť pri používaní kazetovej toalety;

2022-12-12 vidieť viac

Japonský štýl rv poklop

Otvoríme/zatvoríme skladovanie japonský štýl rv poklop rv každý deň, rovnako ako jesť. Avšak, už ste si všimli, že japonský štýl rv poklop bude mať mierne odlišné metódy inštalácie podľa rôznych značiek rv.

2023-01-23 vidieť viac

vidieť viac