O FIRMIE 

Jiangsu Sanjo Intelligent Technology Co., Ltd. została założona w czerwcu 2014 roku, która znajduje się w Liyang, pięknym mieście w delcie rzeki Jangcy. Do tej pory mieliśmy kapitał zakładowy w wysokości 138 milionów RMB, około 500 pracowników i lokal o powierzchni ponad 160 tysięcy metrów kwadratowych, w ramach którego powierzchnia budowy wynosi 148 800 metrów kwadratowych o rocznej wydajności 100 tysięcy sztuk różnych produktów. Roczna sprzedaż przekroczy 2,5 miliarda RMB po osiągnięciu docelowej produkcji. W tej chwili specjalizujemy się w produkcji drzwi RV, okna, siedzenia, lodówki, toalety itp. Ponadto produkowane są oszklenie PMMA dla helikoptera, nowy pojazd energetyczny i ekskluzywny budynek, rozpórka gazowa, amortyzator, precyzyjna forma. Nasza własna marka została zatwierdzona w 2020 roku, co jest przełomem ujawniającym, że Sanjo stanęło na światowej arenie w branży kamperów.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Bliskie połączenie ze społecznością lokalną

W szybkim rozwoju mojej firmy lokalna społeczność wspiera wszystkie aspekty. Z drugiej strony również przyczyniamy się do rozwoju społeczności. Obie strony są bardzo zadowolone z tak długofalowej współpracy, takiej jak uprawa zasobów ludzkich, ochrona środowiska, pobudzenie lokalnej gospodarki w celu osiągnięcia zrównoważonego rozwoju. Moja firma zawsze będzie zakorzenić się w społeczności, służyć społeczności i synchronicznie rozwijać się ze społecznością.

2022-04-21 Zobacz więcej

Kluczowe cechy toalety RV

1. Sanitarne i uszczelniające. Aby toaleta RV i jej system odpadów były jak najbardziej higieniczne i czyste, poszukaj toalety zapewniającej dobrą higienę i zabezpieczenie. Będziesz chciał zastanowić się, jak spłukuje, czy spłukuje się łatwo i odpowiednio, i ważne jest, aby sprawdzić zawory i połączenia. Wszystkie te cechy toalety RV powinny być szczelnie zamknięte trwałymi, szczelnymi materiałami, które nie pozwolą na wyciek lub przedostanie się odpadów. Te szczegóły pomogą zapobiec rozprzestrzenianiu się zapachów i niebezpiecznych bakterii.

2022-11-21 Zobacz więcej

Uznanie od naszych klientów

Grupa Yutong jest jednym z największych producentów autobusów na całym świecie, których pojazdy rekreacyjne zajmują również przyzwoite udziały w rynku w Chinach. W ciągu ostatnich kilku lat moja firma starała się służyć grupie, nie tylko inwestując dużo w rozwój produktu zgodnie z wymaganiami klienta, ale także współpracując w celu podniesienia wydajności operacyjnej. Nasze wysiłki są teraz doceniane, Nagroda Jakości od grupy jest ponownie przyznawana mojej firmie.

2022-06-15 Zobacz więcej

Rodzaje drzwi z klapami RV

Pogoda robi się cieplejsza, a niektóre komary i małe latające owady znów zaczęły wlecieć do pokoju. Aby zablokować te niepożądane małe chłopaki, dom musi wybrać kurtynę RV Flyscreen Door. W obliczu wszelkiego rodzaju kryształowych zasłon RV Flyscreen Door, plastikowych zasłon drzwiowych, szklanych zasłon drzwiowych... To naprawdę olśniewające, ale cena jest inna, jakość jest inna, a efekty wizualne są różne, jak wybrać?

2022-10-31 Zobacz więcej

Sprzedaż hurtowa przenośnych produktów toaletowych

Hurtowe przenośne produkty toaletowe nie muszą być podłączone do żadnego systemu odwadniającego ani wodociągowego, a ich zasada projektowania jest podobna do toalety kasetowej. Hurtowe przenośne produkty toaletowe składają się głównie z dwóch części, górna część to zbiornik na czystą wodę i toaleta z odłączaną poduszką do siedzenia i pokrywą toalety; dolna część to zbiornik na ścieki.

2023-01-16 Zobacz więcej

Przenośna toaleta na sprzedaż

Ponieważ przenośna toaleta Na sprzedaż można przenosić i przeprowadzać, toaleta RV jest znacznie większa podczas kąpieli. Jeśli korzystasz ze stałej toalety kasetowej, przestrzeń w toalecie RV jest zbyt mała, aby kąpać dziecko, a opróżnianie toalety nie jest zbyt kłopotliwe. Są też ludzie, którzy twierdzą, że zbyt kłopotliwe jest oddzielenie górnej i dolnej części przenośnej toalety Na sprzedaż w samochodzie, więc nie mogą dostosować się do tej przenośnej toalety i wybrać toaletę kasetową.

2022-12-19 Zobacz więcej

Przenośna toaleta w sprzedaży

Bez względu na to, która przenośna toaleta RV w sprzedaży jest kupowana, z rzeczywistych szczegółów użytkowania, po pierwsze, obrotowy wylot ścieków jest wygodniejszy niż bok, a strona zawsze będzie czuła, że śruba nie jest twarda; drugim jest sprawdzenie, czy przenośna toaleta w sprzedaży ma ciśnienie wewnętrzne i zewnętrzne. Zrównoważony przycisk wydechowy, zwracaj uwagę na użycie, gdy temperatura wzrasta latem lub na dużych wysokościach, na co należy również zwrócić uwagę podczas korzystania z toalety kasetowej;

2022-12-12 Zobacz więcej

Klapa RV w stylu japońskim

Codziennie otwieramy/zamykamy klapę RV w stylu japońskim, podobnie jak jedzenie. Jednak czy zauważyłeś, że właz RV w stylu japońskim będzie miał nieco inne metody instalacji według różnych marek RV.

2023-01-23 Zobacz więcej

Zobacz więcej