PAR 

Jiangsu sanjo intelligent technology co, ltd tika izveidota jūnijā, 2014, kas atrodas liyang, skaista pilsēta iekšpusē yangtze upes delta. Līdz šim mums ir bijusi reģistrēta kapitāla rmb 138 miljoni, ap 500 darbinieki un priekštelpa vairāk 160 tūkstoši kvadrātmetru, kurā būvniecības platība ir 148 800 kvadrātmetri ar gada jaudu 100 tūkstoši vienību dažādu produktu. Gada pārdošanas pārsniegs rmb 2,5 miljardus, kad target produkcija sasniegts. Šobrīd mēs esam specializējušies ražošanā rv durvis, logu, sēdekli, ledusskapis, tualete utt. turklāt tiek ražoti arī pmma iestiklojumi helikopteram, jaunam enerģētiskajam transportlīdzeklim un augsta līmeņa ēkai, gāzes balstam, amortizatoram, precīzai pelējumam. Mūsu pašpiederošais zīmols tika apstiprināts 2020. gadā, kas ir piemineklis, atklājot, ka sanjo ir stāvējis pasaules arēnā rv nozarē.

skatīt vairāk

NEWS

Cieša saikne ar vietējo kopienu

Straujajā uzņēmuma attīstībā vietējā kopiena ir atbalstījusi no visiem aspektiem. No otras puses mēs esam veicinājuši arī sabiedrību. Abas puses ir ļoti apmierinātas ar tādu ilgtermiņa sadarbību, piemēram, cilvēkresursu audzēšanu, vides aizsardzību, vietējās ekonomikas veicināšanu, lai sasniegtu ilgtspējīgu attīstību. Mana kompānija vienmēr būs saknes kopienā, kalpo kopienai un sinhroni progresēt ar kopienu.

2022-04-21 skatīt vairāk

Galvenās rv tualetes iezīmes

1. sanitārija un blīvēšana. Lai saglabātu rv tualeti un tās atkritumu sistēmu pēc iespējas higiēniskāku un tīrāku, meklējiet tualeti, kas nodrošina labu higiēnu un aizturēšanu. Jūs vēlaties apsvērt, kā tas izplūst, vai tas plūst viegli un pietiekami, un tas ir svarīgi, lai pārbaudītu vārstus un savienojumus. Šīs rv tualetes iezīmes viss būtu cieši noslēgt ar izturīgiem, noplūdes izturīgiem materiāliem, kas neļaus atkritumiem noplūst vai noslīdēt. Šīs detaļas palīdzēs novērst smaržu un nedrošu baktēriju izplatīšanos.

2022-11-21 skatīt vairāk

Atzinība no mūsu klientiem

Yutong group ir viens no lielākajiem autobusu ražotājiem visā pasaulē, kuru atpūtas transportlīdzekļi arī aizņem pienācīgas tirgus daļas ķīnā. Pēdējo gadu laikā mans uzņēmums centās apkalpot grupu, ne tikai ieguldot daudz produktu attīstībā pēc klienta prasībām, bet arī sadarbojoties, lai paaugstinātu darbības efektivitāti. Mūsu centieni ir atzinīgi tagad, kvalitātes apbalvojums no grupas tiek piešķirts manai uzņēmumam vēlreiz.

2022-06-15 skatīt vairāk

Veidi rv flyscreen durvīm

Laiks kļūst siltāks, un daži odi un mazi lidojošie kukaiņi atkal ir sākuši lidot telpā. Lai bloķētu šos nevēlamos maz puiši, mājās ir nepieciešams izvēlēties rv flyscreen durvju aizkaru. Saskaras ar visu veidu kristāla rv flyscreen durvju aizkari, plastmasas durvju aizkari, stikla durvju aizkari... Tas ir patiešām žilbinošs, bet cena ir atšķirīga, kvalitāte ir atšķirīga, un vizuālie efekti ir atšķirīgi, kā izvēlēties?

2022-10-31 skatīt vairāk

Vairumtirdzniecība portatīvie tualetes produkti

Vairumtirdzniecības portatīvie tualetes produkti nav nepieciešams savienot ar jebkuru drenāžas vai ūdens apgādes sistēmu, un to dizaina princips ir līdzīgs kasešu tualeti. Vairumtirdzniecības portatīvie tualetes produkti galvenokārt sastāv no divām daļām, augšējā daļa ir tīra ūdens tvertne un tualete ar noņemamu sēdekļa spilvenu un tualetes segumu; apakšējā daļa ir notekūdeņu tvertne.

2023-01-16 skatīt vairāk

Pārnēsājams tualete pārdošanai

Tā kā pārnēsājamo tualeti pārdošanai var pārvietot un veikt, rv tualetes telpa ir daudz lielāka, lietojot dušu. Ja izmantojat fiksētu kasešu tualeti, rv tualetes telpa ir pārāk maza, lai peldētu bērnu, un nav pārāk traucējoša tualeti iztukšot. Ir arī cilvēki, kas saka, ka tas ir pārāk traucējoši, lai atdalītu augšējo un apakšējo daļu portatīvā tualete pārdošanai automašīnā, tāpēc viņi nevar pielāgoties šai portatīvajai tualeti un izvēlēties kasešu tualeti.

2022-12-19 skatīt vairāk

Portatīvais tualete par pārdošanu

Neatkarīgi no tā, kura rv portatīvo tualeti pārdošanas tiek iegādāti, no faktiskajām lietošanas detaļām, pirmkārt, rotējošo notekūdeņu izeju ir ērtāk nekā sānu, un puse vienmēr jūtas, ka skrūve nav stingra; otrais ir pārbaudīt, vai pārnēsājamā tualete pārdošanā ir iekšējais un ārējais spiediens. Sabalansēta izplūdes poga, pievērsiet uzmanību lietošanai, kad temperatūra paaugstinās vasarā vai lielā augstumā, uz ko arī jāpievērš uzmanība, izmantojot kasešu tualeti;

2022-12-12 skatīt vairāk

Japānas stila rv lūka

Mēs atvērt/aizvērt uzglabāšanas japānas stila rv lūku rv katru dienu, tāpat kā ēšanas. Tomēr vai esat pamanījuši, ka japānas stila rv lūkam būs nedaudz atšķirīgas uzstādīšanas metodes atbilstoši dažādiem rv zīmoliem.

2023-01-23 skatīt vairāk

skatīt vairāk