APIE MUS

Jiangsu sanjo intelligent technology co, ltd buvo įkurta birželį, 2014, kuris yra įsikūręs liyang, gražus miestas viduje jangdzės upės deltą. Iki šiol mes turime registruotą kapitalą rmb 138 milijonų, apie 500 darbuotojų ir prielaida daugiau nei 160 tūkstančių kvadratinių metrų, per kurį statybos plotas yra 148 800 kvadratinių metrų su metiniu pajėgumu 100 tūkstančių vienetų įvairių produktų. Metiniai pardavimai viršys 2,5 milijardo rmb, kai tikslinė produkcija pasiekta. Šiuo metu mes specializuojame rv durų, langų, sėdynių, šaldytuvo, tualeto ir kt. gamyboje. be to, taip pat gaminamas pmma stiklinimas sraigtasparniams, naujoms energijos transporto priemonėms ir aukščiausio lygio statyboms, dujų statramsčiai, amortizatoriui, tikslumo pelėsiai. Mūsų savarankiškas prekės ženklas buvo patvirtintas 2020 m., o tai yra orientyras, atskleidžiantis, kad sanjo stovėjo pasaulinėje rv pramonės arenoje.

Rodyti daugiau

žINIOS

Glaudus ryšys su vietos bendruomene

Sparčiai plėtojant mano įmonę, vietos bendruomenė remia iš visų aspektų. Kita vertus, mes taip pat prisidedame prie bendruomenės. Abi šalys yra labai patenkintos tokiu ilgalaikiu bendradarbiavimu, pavyzdžiui, žmogiškųjų išteklių auginimu, aplinkos apsauga, vietos ekonomikos stiprinimu, siekiant tvaraus vystymosi. Mano kompanija visada bus įsišaknijusi bendruomenėje, tarnaus bendruomenei ir sinchroniškai progresuos su bendruomene.

2022-04-21 Rodyti daugiau

Pagrindinės rv tualetas

1. sanitarijos ir sandarinimo. Kad rv tualetas ir jo atliekų sistema būtų kuo higieniškiau ir švariai, ieškokite tualeto, kuris užtikrina gerą higieną ir izoliaciją. Jūs norite apsvarstyti, kaip jis praplaukia, ar jis lengvai ir tinkamai praplaunamas, ir tai svarbu patikrinti vožtuvai ir jungtys. Šios rv tualeto savybės turėtų būti sandariai uždaromos su patvariomis, nesandaromis medžiagomis, kurios neleidžia atliekoms nutekėti ar paslysti. Šios detalės padės užkirsti kelią kvapų ir nesaugių bakterijų plitimui.

2022-11-21 Rodyti daugiau

Pripažinimas iš mūsų klientų

„ Yutong group “yra vienas didžiausių autobusų gamintojų visame pasaulyje, kurių rekreacinės transporto priemonės taip pat užima padoraus kinijos rinkos akcijų. Per pastaruosius kelerius metus mano įmonė stengėsi tarnauti grupei, ne tik daug investuodama į produktų plėtrą pagal kliento reikalavimus, bet ir bendradarbiaudama siekiant padidinti veiklos efektyvumą. Mūsų pastangos dabar pripažįstamos, grupės kokybės apdovanojimas vėl suteikiamas mano įmonei.

2022-06-15 Rodyti daugiau

Rv flyscreen durų tipai

Oras tampa šiltesnis, o kai kurie uodai ir maži skraidantys vabzdžiai vėl pradėjo skristi į kambarį. Siekiant užblokuoti šiuos nepageidaujamus mažai vaikinai, namai turi pasirinkti rv flyscreen durų uždanga. Susiduria su visų rūšių krištolo rv flyscreen durų užuolaidos, plastikinių durų užuolaidos, stiklo durų užuolaidos... Tai tikrai akinantis, tačiau kaina skiriasi, kokybė skiriasi, o vizualiniai efektai skiriasi, kaip pasirinkti?

2022-10-31 Rodyti daugiau

Didmeninė nešiojamųjų tualeto gaminiai

Didmeniniai nešiojami tualetiniai gaminiai nereikia prijungti prie jokios drenažo ar vandens tiekimo sistemos, o jų projektavimo principas yra panašus į kasetės tualetą. Didmeniniai nešiojamieji tualeto gaminiai daugiausia susideda iš dviejų dalių, viršutinė dalis yra švaraus vandens rezervuaras ir tualetas su nuimama sėdynės pagalve ir tualeto danga; apatinė dalis yra nuotekų rezervuaras.

2023-01-16 Rodyti daugiau

Nešiojamas tualetas pardavimui

Kadangi nešiojamąjį tualetą, kurį galima parduoti, galima perkelti ir atlikti, rv tualeto erdvė yra daug didesnė, kai dušas. Jei naudojate fiksuotą kasetinį tualetą, erdvė rv tualete yra per maža, kad maudytųsi vaikui, ir ne per daug varginanti ištuštinti tualetą. Taip pat yra žmonių, kurie sako, kad per daug varginanti atskirti nešiojamojo tualeto viršutinę ir apatinę dalis, parduodamą automobilyje, taigi jie negali prisitaikyti prie šio nešiojamojo tualeto ir pasirinkti kasetės tualetą.

2022-12-19 Rodyti daugiau

Nešiojamas tualetas dėl pardavimo

Nesvarbu, kuris rv nešiojamasis tualetas yra perkamos, iš faktinių naudojimo detalių, pirma, besisukančių nuotekų lizdas yra patogesnis nei pusėje, ir pusė visada pajusti, kad varžtas nėra tvirtas; antrasis yra patikrinti, ar nešiojamasis tualetas dėl pardavimų turi vidinį ir išorinį spaudimą. Subalansuotas išmetimo mygtukas, atkreipkite dėmesį į naudojimą, kai temperatūra pakyla vasarą arba dideliame aukštyje, į kurį taip pat turėtų būti atkreiptas dėmesys naudojant kasetės tualetą;

2022-12-12 Rodyti daugiau

Japonijos stiliaus rv liukas

Mes atidarome/uždarome saugojimo japonijos stiliaus rv liuką rv kiekvieną dieną, kaip ir valgymas. Tačiau ar pastebėjote, kad japonijos stiliaus rv liukas turės šiek tiek skirtingus montavimo metodus pagal skirtingus rv prekės ženklus.

2023-01-23 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau