אודות

Jiangsu Sanjo הטכנולוגיה ושות, בע"מ הוקמה ביוני, 2014, אשר ממוקם Liyang, עיר יפה בתוך נהר היאנגצה דלתא. עד עכשיו יש לנו הון רשום של 138 מיליון, סביב 500 עובדים ו הנחה של מעל 160 אלף מ"ר, בתוך אשר בניית אזור הוא 148,800 מ"ר עם קיבולת שנתית של 100 אלף יחידות של מוצרים שונים. שנתי מכירות יהיה לעלות יואן 2.5 מיליארדים כאשר היעד פלט הגיע. כרגע אנחנו מתמחים בייצור של RV דלת, חלון, מושב, מקרר, אסלה, וכו '. בנוסף, PMMA זיגוג עבור מסוק, רכב אנרגיה חדשה ויוקרתי בניין, גז יתד, הלם בולם, דיוק עובש שיופקו גם כן. שלנו בבעלות עצמית מותג של אושר ב 2020, אשר הוא ציון דרך חושף כי Sanjo עמד על הגלובלי זירת RV תעשיית.

ראה עוד

מרכז ידיעות

קרוב חיבור עם בקהילה המקומית

המהיר פיתוח של החברה שלי, בקהילה המקומית כבר תמיכה מכל ההיבטים. בצד השני אנחנו כבר תורם לקהילה גם כן. שני הצדדים הם די מרוצה עם כזה לטווח ארוך שיתוף פעולה, כגון טיפוח של אדם משאבים, הגנת סביבה, דחיפה של הכלכלה המקומית כדי להשיג קיימא התפתחויות. החברה שלי תמיד שורש בקהילה, לשרת את קהילת באופן סינכרוני התקדמות עם הקהילה.

2022-04-21 ראה עוד

תכונות עיקריות של RV אסלה

1. תברואה ואיטום. כדי לשמור את RV אסלה שלה פסולת מערכת כמו היגייני ונקי ככל האפשר, מראה אסלת המספק טוב היגיינה ובלימה. אתה'll רוצה לשקול איך זה, אם זה חום בקלות ו כראוי, וזה חשוב לבדוק שסתומים וחיבורים. אלה תכונות של RV אסלה צריך כל להיות בחוזקה אטום עם עמיד, דליפת הוכחה חומרים שלא לאפשר פסולת לדלוף או להתגנב דרך. פרטים אלה לעזור למנוע את התפשטות ריחות ולא בטוח חיידקים.

2022-11-21 ראה עוד

סוגים של RV Flyscreen דלת

מזג האוויר הוא מקבל חם, וכמה יתושים וחרקים מעופפים הקטנים החלו לטוס לחדר שוב. על מנת בלוק אלה לא רצוי החבר 'ה הקטן, את בית צריך לבחור את RV Flyscreen דלת וילון. פנים עם כל סוגים של גביש RV Flyscreen דלת וילונות, פלסטיק דלת וילונות, זכוכית דלת וילונות... זה באמת מסנוור, אבל המחיר הוא שונה, את איכות הוא שונה, ואת אפקטים חזותיים שונים, איך לבחור?

2022-10-31 ראה עוד

סיטונאי נייד אסלה מוצרים

סיטונאי נייד אסלה מוצרים לא צריך להיות מחובר כל ניקוז או מים אספקת מערכת, שלהם עיצוב עיקרון דומה לזה של קלטת אסלה. סיטונאי נייד אסלה מוצרים הם בעיקר מורכב משני חלקים, החלק העליון הוא נקי מים טנק ושירותים עם נתיק מושב כרית כיסוי אסלה; את חלק תחתון הוא את פסולת מים טנק.

2023-01-16 ראה עוד

שירותים ניידים למכירה

מאז נייד אסלה למכירה ניתן להעביר ובוצע, את RV אסלה שטח הוא הרבה יותר גדול כאשר להתקלח. אם אתה משתמש קבוע קלטת אסלה, את מקום RV אסלה הוא קטן מדי כדי לרחוץ את ילד, וזה לא מדי בעייתי כדי ריק האסלה. יש גם אנשים שאומרים שזה מדי בעייתי להפריד את עליון ותחתון חלקי של שירותים ניידים למכירה במכונית, כך הם לא יכול להסתגל זה נייד אסלה ולבחור קלטת אסלה.

2022-12-19 ראה עוד

נייד אסלה על מכירות

לא משנה איזה RV שירותים ניידים על מכירות נרכשה, מהמוצר להשתמש פרטים, ראשית, את מסתובב לשקע ביוב הוא יותר נוח מאשר את צד, ואת צד יהיה תמיד מרגיש כי את בורג הוא לא משרד; השני הוא כדי לבדוק אם השירותים הניידים על מכירות יש פנימי וחיצוני לחץ. כפתור פליטת מאוזן, שימו לב לשימוש כאשר הטמפרטורה עולה בקיץ או בגובה רב, אשר צריך גם להיות לב כאשר באמצעות קלטת אסלה;

2022-12-12 ראה עוד

יפן סגנון RV הפתח

אנחנו לפתוח/לסגור את אחסון יפן סגנון RV הפתח של RV כל יום, רק כמו אכילה. עם זאת, שמת לב כי יפן סגנון RV הפתח יהיה מעט שונה התקנה שיטות בהתאם שונה RV מותגים.

2023-01-23 ראה עוד

שירותים ניידים יצרני סין להציג את למחוץ חשמלית אסלה

1. חשמלי ריסוק אסלה. שירותים ניידים יצרני סין אומר לך כמה RV משתמשים להשתמש גדול נגרר, שימוש גדול שחור מים טנקים (150-200 ליטר), וחשמלי ריסוק שירותים, ושחור מים ריקה ישירות. שירותים ניידים יצרני סין אומר לך שאתה יכול להשתמש אסלת המשפחה שקוע מלכודת (מלכודת) עיצוב כדי לחסום לחלוטין את ריח מחוזר.

2023-01-02 ראה עוד

ראה עוד